Żywe wspomnienie, które mam z lat gimnazjum, zmierza do centrum handlowego z moimi przyjaciółmi (mini plecak w holu i motylkowe spinki we włosach). Przesiadywaliśmy godzinami, kupując przekąski w foods court docket, przymierzając ubrania w Damp Seal, Abercrombie i Forever 21, a potem, oczywiście, udając się do Tub and System Performs, by zanurzyć się w perfumach, balsamach i jeszcze. Mimo że miałam w domu cały zestaw produktów do ciała, wciąż znajdowałam coś nowego do kupienia. Musiałem kupić coś na następną szkolną potańcówkę, hangout itp., dobrze? Jeśli cokolwiek z tego odzwierciedla twoje własne doświadczenia z gimnazjum – to były czasy, prawda?

Chociaż wielu z nas może nie spędzać już godzin w centrum handlowym lub nawet mieć łazienki pełnej produktów Tub and Body Performs, musimy przyznać kredyt tam, gdzie jest należny. Produkty są mocne – a marka ma kilka niesamowitych klejnotów. A najlepsze jest to, że Bathtub and Overall body Operates wciąż ma niektóre zapachy, na których wielu z nas dorastało. Więc jeśli kiedykolwiek masz ochotę na nostalgiczną podróż w głąb linii pamięci, gorąco sugeruję spryskanie ulubionym klasycznym zapachem.

Chcesz odświeżyć swoją pamięć tym, co marka ma do zaoferowania? Poprosiłem moich kolegów redaktorów, aby podzielili się swoimi absolutnie ulubionymi zapachami. Powiedzieć, że wspominanie było super zabawne, byłoby niedopowiedzeniem. Spójrz na niektóre z ich ulubionych poniżej i kilka nowych, aby mieć je na swoim radarze.