30 pozycji zatwierdzonych przez redaktora mody na urodziny

Jestem jedną z tych osób, które kochają swoje urodziny. Dla mnie to początek nowego rozdziału, nowy początek, powód do świętowania z przyjaciółmi i powód, by się wystroić. W tym roku kończę 24 lata i zamierzam spędzić urodziny w Nowym Jorku z przyjaciółmi i rodziną. Mój prepare urodzin jest pełen planów, takich jak podwieczorek we wschodniej wiosce z moimi siostrami i mamą, które przyleciały na weekend wraz z zabawną kolacją zaplanowaną z przyjaciółmi w dzielnicy pakowania mięsa, a następnie przetańczeniem nocy na Brooklynie, pójściem na broadway’owe przedstawienie i na zakończenie weekendu zabraniem mojej mamy i sióstr do mojego ulubionego piano baru w mieście, Dziewiątki.

Więc teraz, kiedy zaplanowałam idealny weekend w Nowym Jorku, potrzebuję idealnych strojów do noszenia. W tym roku chciałam założyć zabawną sukienkę na imprezę, kiedy świętuję z przyjaciółmi, zawsze myślę, że twoje urodziny to idealna okazja, aby założyć coś zabawnego i trochę przesadzonego, czego normalnie nie nosiłabyś, mam na myśli to, że przychodzi tylko raz rok. Na herbatę chciałam założyć 10 argyleowy sweter Marni i plisowaną spódniczkę Tigermist z kozakami za kolano, i myślę o sukience swetrowej na broadway show.

Kontynuuj przewijanie, aby zobaczyć, które elementy będę nosić w weekend urodzinowy wraz z innymi przedmiotami, które prawie się pojawiły.

Leave a Reply