Czy jesteście gotowi na Halloween czy co? Na pewno jesteśmy. Już szukaliśmy najlepszych kostiumów na Halloween w dużych rozmiarach, czerpiąc inspirację z samouczków o urodzie, a teraz? Aby to wszystko połączyć, pomyśleliśmy, że podzielimy się kilkoma wskazówkami dotyczącymi kostiumów na Halloween w dużych rozmiarach od kilku naszych ulubionych cosplayerów w dużych rozmiarach!

Zdecydowanie zbieramy razem kilka zabawnych świątecznych stylizacji (czy ubierasz się w tym roku?) na Halloween, ale jeśli utkniesz, potrzebujesz trochę więcej pomocy lub po prostu potrzebujesz wskazówek, poprosiliśmy dwóch naszych ulubionych epickich cosplayerów Talynn Kel oraz Cosplay Brichibi o pomoc!

Więc chwyć za fantazyjne długopisy, notatniki lub po prostu przygotuj się na zrzut ekranu tych niesamowitych wskazówek dotyczących kostiumów na Halloween, ponieważ z pewnością są jedne z najbardziej pomocnych i praktycznych!

Oto 5 porad dotyczących kostiumów na Halloween w rozmiarze Furthermore, które warto wiedzieć!

Plus Size Cosplayer- Talynn Kael jako Tyfus-Mary
Zdjęcie przez Talynn Kael

TaLynn Kel jest pisarką femme, cosplayerką, która pisze niesamowite artykuły o popkulturze i tworzy przestrzeń w „świecie nerdów” dla czarnych feministycznych maniaków. Kiedy udało nam się złapać tego geniusza cosplayu, zaoferowała kilka klejnotów, jak stworzyć swój najlepszy wygląd na Halloween.

1. Wybierz kostiumy, które pasują do obrazu, do którego się wybierasz

„Uwielbiam być superbohaterami i złoczyńcami, więc mam tendencję do wybierz kostiumy, które pasują do tego wizerunku. Jako czarna kobieta, przebierając się za wersję Storm, wystarczy mieć białą perukę. Możesz wybrać pelerynę lub nie.

A Storm nie zawsze jest ubrany w mundur. Możesz zrobić sobie casualową wersję i nosić dosłownie wszystko i dodać emblemat X-male. Kiedyś robiłem swoje emblematy z tektury i czerwono-czarnej taśmy izolacyjnej”.

sztormowe kostiumy na halloween plus size

2. Użyj swojej szafy do inspiracji

„Zainspiruj się swoją szafą. Kupiłeś gorącą różową spódnicę, której nie możesz nosić do biura? Zaprojektuj wokół niego Halloweenowy wygląd. Może wygląd inspirowany pin-upem.

Masz sukienkę, która na większość okazji jest trochę zbyt gotycka?
Załóż go, a następnie dodaj ciemny makijaż, aby stworzyć wygląd inspirowany złą królową.

kostiumy na halloween dla pań w dużych rozmiarach

3. Użyj rajstop zamiast Bodypaint

Rajstopy to szybki i łatwy sposób na zmianę koloru ramion i nóg bez malowania ciała.

kostiumy złoczyńcy w dużych rozmiarach

Możesz wyciąć dziurę w kroku i nosić rajstopy jak koszulę. Jeśli ułożysz dwie pary, tworzy głębszy kolor z jaśniejszym odcienie.”

Cosplay Brichibi jest autorką, niezależnym scenarzystką i cosplayerką, której celem jest wypowiadanie się na tematy społeczne w „społeczności maniaków”. Spotkaliśmy się z Brichibi, aby porozmawiać o niektórych z nich, przejdź do wskazówek, jak odtworzyć Halloweenowe stylizacje inspirowane dużymi rozmiarami.

Wonder Woman kostium na halloween plus rozmiar

4. Nie bój się myśleć nieszablonowo

Nie bój się myśleć nieszablonowo. Możesz zrobić alternatywne wersje postaci, nie mieć zrobić absolutnie dokładną wersję tego, za co chcesz się przebrać”.

burza kostiumy na halloween

5. Kiedy masz wątpliwości, naszkicuj to

„Kiedy robię cosplay, często kończę szkicowanie alternatywnej wersji postaci... więc to nie Ponder Woman w jej tradycyjnym stroju, to suknia balowa, bo w niej czuję się najbardziej komfortowo.”

kostiumy superbohaterów w dużych rozmiarach
Neo Queen Serenity

Czy dostałeś to wszystko, lol, to wszystko o byciu zabawnymi, ostrymi i wolnymi kobietami! Mam nadzieję, że te wskazówki dotyczące cosplayu w dużych rozmiarach pomogą ci połączyć te spektakularne kostiumy na Halloween!

Masz świetną wskazówkę, którą powinniśmy wiedzieć?! Podziel się z nami swoimi najlepszymi wskazówkami i zdjęciami w komentarzach poniżej!

…nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak pracujesz z kostiumami na Halloween w dużych rozmiarach!

Leave a Reply