TOWARY OGÓLNE

15 lipca 2022 | przez Natalie Fresens

Amazon twierdzi, że stanie się jednym z dziesięciu największych pracodawców w sektorze prywatnym w Wielkiej Brytanii, ponieważ zwiększy rekrutację z 4000 nowych stałych stanowisk.

To podniesie całkowitą liczbę pracowników w Wielkiej Brytanii do 75 tys., z czego 40 tys. miejsc pracy zostało utworzonych w ciągu ostatnich 3 lat.

Dzisiejsze ogłoszenie pojawia się wraz z otwarciem nowych centrów logistycznych w Wakefield i Knowsley. Będzie również prowadzić rekrutację w ramach swoich funkcji korporacyjnych i technicznych w Amazon i Amazon Net Providers (AWS), z rozwojem oprogramowania, zarządzaniem produktami i inżynierią.

„Wciąż inwestujemy w talenty w całej Wielkiej Brytanii, od praktykantów w Swansea po naukowców zajmujących się danymi w Edynburgu. Ludzie dołączają do nas nie tylko ze względu na szeroką gamę ról, świetne wynagrodzenie i świadczenia, ale także ze względu na możliwości rozwoju zawodowego, które zapewniamy” – powiedział John Boumphrey, menedżer krajowy Amazon United kingdom.

„Wnioskodawcy uznają, że jesteśmy pracodawcą oferującym ogromny potencjał rozwojowy i jesteśmy dumni, że tak wielu pracowników rozwija się i korzysta z możliwości zdobycia nowych umiejętności, które stworzą ścieżki do nowych miejsc pracy w Amazon i poza nim”.

Amazon otworzył swoje pierwsze biuro korporacyjne w Wielkiej Brytanii poza Londynem w Manchesterze dwa lata temu.

Wyślij 10 artykuł do znajomego

Aby korzystać z tej funkcji, musisz być zalogowany.

Zaloguj się tutaj