Namiot Wyskakujący Barbie

Walmart ma idealny prezent dla miłośników Barbie!

Udaj się do Walmart.com gdzie możesz to zaczepić Namiot Pop Up Barbie Dreamhouse z basenem z kulkami za jedyne 24 USD (zwykle 49,97 USD)!

Ten wytrzymały namiot do zabawy Barbie zapewni entuzjastom Barbie wiele godzin zajęć z dużą ilością miejsca do raczkowania lub odpoczynku, dzięki czemu jest zabawną małą kryjówką! Wymarzony dom Barbie zawiera przeczołganie się przez otwór tunelu, zwijane drzwi, basen z piłkami, wysuwane okno i nie tylko. Po zakończeniu zabawy namiot można złożyć, aby ułatwić przechowywanie.

Namiot Wyskakujący Barbie

Ten rozkładany namiot do zabawy Barbie zbiera świetne recenzje…

To jest bardzo śmieszne! Moja 3-letnia córka uwielbia Barbie i była zachwycona, że ​​dostała 10 domek do zabawy. Bawi się w to godzinami i uwielbia zabierać do niego swoją Barbie i inne zabawki. To jest takie urocze, dobrze zaprojektowane i wysokiej jakości. Jest łatwy w konfiguracji i demontażu. Basen jest niesamowity! To taki hit w naszym domu!


Moja córka uwielbia ten Barbie Dreamhouse Pop Up Tent, bawi się w nim codziennie godzinami, nawet tam śpi! ten namiot jest duży i zabawny, kolory i grafika są urocze i wysokiej jakości. Montaż był bardzo łatwy. 10 namiot jest duży i uroczy, moje dzieci uwielbiają się w nim bawić!

Bądź na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi ofertami zabawek!