Rozpoczął się sezon Wielkiego Brata Naija i „wulgaryzmy” nadchodzą szybciej niż oczekiwano.

Wulgarność między dwoma współlokatorami z pierwszego poziomu, Chichi i Bellą. Po otrzymaniu opisu zadania, współlokatorzy z poziomu 1 (znani również w mediach społecznościowych jako „Biały Dom”) wyszli do ogrodu, aby złapać trochę powietrza i pobawić się.

Wszystko szło gładko jak tyłek dziecka, dopóki Chichi oraz Bella miał kłótnię na temat zadania i sposobu jego wykonania.

Ci dwaj współlokatorzy stwierdzili wcześniej, że zawsze wyrażają swoje zdanie i dadzą ci biel jak biel i czerń jak czerń bez dodawania żadnych kolorów.

Walka rozpoczęła się po tym, jak Chichi wyraziła swoje niezadowolenie z par zadania. Bella zmierzyła się z nią, mówiąc jej, że powinna była powiedzieć to wcześniej, zamiast zgłaszać swoje obawy tak późno.

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.

Głosy podniosły się jak dwoje dzieci walczących o jedzenie, a panie rzuciły się na siebie, podczas gdy wszyscy patrzyli (i śmiali się w pewnym momencie).

Kiedy walka osiągnęła punkt wrzenia, Chichi krzyknęła „Nie krzycz na mnie jak przekupka. Zanim spróbujesz mnie, spróbuj crack”. – 10 nie wchodzi – klaszcze Bella.

Krótko mówiąc, Chichi i Bella yaf rozpraszają dom o. Obejrzyj poniższy film

https://www.youtube.com/observe?v=qaBfoPVB_LI

Kto jest twoim ulubionym współlokatorem? Upuść swoje komentarze poniżej.

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.