Beyonce odsłoniła okładkę swojego nowego albumu renesans. Na obrazie siedzi na świecącym koniu.

Fani zauważyli, że obraz jest podobny do dziewiętnastowiecznego obrazu Johna Colliera Lady Godiva, a także przypomina fotografię Bianki Jagger na koniu w Studio 54.

Poniżej znajdziesz okładkę Renaissance. W notatce dołączonej do grafiki Beyoncé napisała:

„Stworzenie tego albumu dało mi miejsce, w którym mogłem marzyć i znaleźć ucieczkę w strasznym dla świata czasie. Dzięki temu czułem się wolny i pełen przygód w czasach, gdy niewiele się ruszało. Moim zamiarem było stworzenie bezpiecznego miejsca, miejsca bez osądu. Miejsce, w którym można uwolnić się od perfekcjonizmu i przemyśleń. Miejsce, w którym można krzyczeć, uwalniać, czuć wolność. To była piękna podróż eksploracyjna. Mam nadzieję, że ta muzyka sprawia Ci radość. Mam nadzieję, że zainspiruje Cię do uwolnienia się. Ha! I czuć się tak wyjątkowym, silnym i seksownym jak ty”.

renesans to pierwszy solowy album studyjny Beyoncé od czasu wydania Lemonade z 2016 roku. Nowy LP – ukazuje się 29 lipca – jest prowadzony przez singiel „Złam moją duszę”.

Chociaż lista utworów i dalsze szczegóły są obecnie niedostępne, lista iTunes Store pokazuje, że album zawiera 16 utworów. Dostępne są już zamówienia na winyle i płyty CD w przedsprzedaży.

Reklama. Przewiń, aby kontynuować czytanie.