Pod tym ostrym, kruczoczarnym krojem kryje się gigantyczny tatuaż pająka z boku Demi Lovatogłowa. To była pierwsza rzecz, o której pomyślałem, oglądając teaser ich nowego teledysku 13 lipca. Ma sens, prawda? Tylko ktoś z tatuażem tak śmiałym jak jego byłby w stanie rozerwać pokój na strzępy i tupać głośno i wyraźnie na stole otoczonym przez coś, co wydaje się być zwykłymi dyrektorami branży muzycznej. Chociaż teledysk do najnowszego singla Lovato, „Substance”, ma się ukazać dopiero w piątek, 15 lipca, drażnił go 15-sekundowym klipem — i już teraz możemy powiedzieć, że ich fryzura będzie miała swój występ. własny.

Na filmie Lovato ma na sobie prosty, sięgający ramion bob, któremu towarzyszą tępe grzywki i jaskrawoczerwona warga. Bob Lovato idealnie wpasował się w temat z jego grunge’ową estetyką i ich nieskazitelną postawą w teledysku.

Piosenkarka ma na sobie prawie każdy rodzaj fryzury, o jakiej możemy pomyśleć, w tym krótkie włosy pixie z zaczesaną na bok grzywką i kilkoma cerenami – ale ta dokładna kombinacja bobu i grzywki nie jest jedną z nich.

Nie możemy powstrzymać się od pytania: czy ich najnowszy bob występuje w tym filmie naprawdę z Lovato, czy może będziemy musieli polować na ich dostawcę peruk? (Zgadujemy, że to drugie.) Tak czy inaczej, uwielbiamy ich najnowszy wygląd pod każdym kątem — zwłaszcza, gdy spadają swobodnie z budynku z najmniejszym uśmieszkiem na twarzy w teledysku.

Treści na Instagramie

Tę treść można również przeglądać na stronie it pochodzi z.