ręka trzymająca pudełko ryżu hiszpańskiego Zataraina nad blatem z czarnego marmuru

Potrzebujesz zszywek do spiżarni? Nie szukaj dalej niż Amazon!

Zmierzać do Amazonka i zdobądź to Pudełko z ryżem hiszpańskim Zatarain 6,9 uncji za jedyne 1,03 USD wysłane po przycięciu kuponu cyfrowego i wybraniu opcji Subskrybuj i oszczędzaj!

Te same pudełka sprzedają się za 1,49 USD na Focus on.comdzięki czemu uzyskujesz łatwe oszczędności i otrzymujesz fajny element wypełniający do zamówienia Subskrybuj i zapisz.

The hiszpański ryż zawiera długoziarnisty ryż i aromatyczne przyprawy, dzięki czemu stanowi doskonałą bazę dla każdego białka lub warzyw. Ten ryż jest nie tylko smacznym dodatkiem, ale można go również przyrządzić na kuchence lub wrzucić do kuchenki mikrofalowej – to proste! Dodatkowo ten ryż Zatarain’s jest bezglutenowy i nie zawiera dodatku MSG, sztucznych aromatów ani barwników.

Oto oferta Zatarain’s Rice…

Hiszpański Ryż Zatarain zarezerwowany w bułce z kapustą

Pudełko z ryżem hiszpańskim Zatarain 6,9 uncji 1,38 USD
Przytnij kupon cyfrowy 20% zniżki
Zasubskrybuj i oszczędź (5% – 15% zniżki + bezpłatna dostawa)
Końcowy koszt wysyłki: 1,03 USD (5% zniżki) LUB 93¢ wysłane (15% zniżki)!

„Cała rodzina to uwielbia. Pyszne, łatwe i bezglutenowe. W przeciwieństwie do niektórych innych mieszanek ryżowych, wymaga to dodania puszki pomidorów, aby uzyskać wilgoć i smak, więc jeśli kupisz niektóre z nich, pamiętaj, aby kupić standardową puszkę pokrojonych w kostkę pomidorów. To nasz ulubiony rodzaj hiszpańskiego lub meksykańskiego ryżu.

Przygotuj jeden z naszych łatwych przepisów na kurczaka, który będzie pasował do Twojego ryżu!