Life Instyle, największe targi detaliczne w Australii, powraca do Royal Exhbition Creating w Melbourne od 28 do 31 lipca 2022 roku – po raz pierwszy od 2019 roku.

Everyday living Instyle prezentuje starannie wyselekcjonowaną kolekcję marek z całej Australii i nie tylko. Stworzony specjalnie dla sprzedawców detalicznych, jest to okazja do spotkania się z twórcami marek i osobistego obejrzenia kolekcji, zanim trafią na półki.

Targi skupiają podobnie myślącą społeczność twórców, którzy łączą się, odkrywają i pozyskują niektóre z najlepszych na świecie wyselekcjonowanych kolekcji oryginalnych produktów.

Z unikalnym tematem każdego roku, ta przestrzeń poświęcona jest prezentacji mieszanki nowych i oryginalnych marek Lifetime Instyle, skupionych wokół określonych trendów, tematów i atrybutów. W 2022 roku nowym tematem The Community jest Foodie Country, prezentujący podobnie myślące marki w przestrzeni gastronomicznej.

Tegoroczny temat edukacji to Terapia detaliczna z najlepszymi australijskimi ekspertami rozmawiającymi na tematy od zrównoważonego rozwoju po sprzedaż detaliczną, sprzedaż i marketing and advertising. Te rozmowy są całkowicie bezpłatne dla każdego, kto się zarejestruje.

Daily life Instyle również Cię przyniesie kanapa biznesowa gdzie odwiedzający mogą usiąść twarzą w twarz z ekspertami, aby dowiedzieć się o udanych kampaniach marketingowych, e-commerce, strategii biznesowej, narzędziach sprzedaży.

Bilety są bezpłatne na rejestracyjnypotrzebujesz tylko aktualnego ABN.