21 lipca branża zebrała się o godz Sook Oxford AvenueLondyn, aby poznać wpisy z krótkiej listy na nadchodzący 2022 Nagrody kreatywnej sprzedaży detalicznej. Krótka lista przedstawia jedne z najlepszych na świecie w dziedzinie projektowania i ekspozycji w handlu detalicznym, rekreacji i hotelarstwie, z projektami takimi jak Woolworths South Africa, Sporting activities Direct, Chanel, Sky, Coach, Asda i wiele innych.

Wraz z rozwojem fizycznej sprzedaży detalicznej, projektowanie i doświadczenie stały się potężniejszymi narzędziami niż kiedykolwiek. Nagrody Resourceful Retail Awards wyróżniają najlepsze firmy i talenty w branży handlu detalicznego od 2018 roku. W kategoriach takich jak zrównoważony rozwój, wielokanałowy, technologia, programy VM, POP/POS, wyposażenie sklepów, projektowanie sklepów, doświadczenie i innowacyjność, nagrody wyróżniają talenty z całego świata. pełne spektrum projektowania i wyświetlania.

Reklama:

Zgłoszenia zwycięzców i wyróżnionych zostaną ogłoszone 22 września w Proud Embankment w Londynie, gdzie odbędzie się noc rozrywki, drinków, tańców i networkingu. Wielka noc będzie prezentacją wyjątkowego podejścia Innovative Retail Awards do ceremonii, która łączy networking z nieformalną imprezową atmosferą, świętującą różnorodność w naszej branży. Bilety na 10 wieczór, w tym upragnione budki VIP, można już rezerwować na stronie z nagrodami.

https://www.youtube.com/look at?v=1aRUrC9me7s

Możesz wyświetlić pełną listę wybranych wpisów i zarezerwować bilety na ten wielki wieczór na www.creativeretailawards.com

https://www.youtube.com/observe?v=XYfCtf3DLWU

Reklama