Das rozpoczął, zauważając, że różnorodność jest kluczowa. Ważne jest budowanie różnorodności i umożliwienie ludziom uczenia się od siebie nawzajem. Godbole zauważył, że istnieje ogromny apetyt na wykorzystywanie danych i wprowadzanie zmian. „Szczerze mówiąc, to najbardziej ekscytujący czas, jaki kiedykolwiek mieliśmy – niezależnie od tego, czy mówisz o talencie, mówisz o technologii, mówisz o możliwościach – i dlatego kiedy używam słowa „supermocarstwo”, mam na myśli to, co mówię” – powiedziała.

Aby odnieść duży sukces, należy być istotnym, powiedział wtedy O’Hazo. „W tym świecie tak dużej ilości danych i tak wielu dyskusji, możliwość przeplatania się z wieloma różnymi produktami, rozwiązaniami i tomami informacji jest kwestią trafności”.

Kumar następnie skierował rozmowę na przyciąganie talentów, na co Godbole odpowiedział: „czy kiedykolwiek siedzieliśmy na konferencji i mówiliśmy: ‘naprawdę łatwo jest przyciągnąć talenty’. Nigdy tego nie powiedzieliśmy. Z każdym dniem jest coraz trudniej”.

Zasugerowała, że ​​każdego ranka kiedy się obudzisz, „powinieneś powiedzieć sobie tylko jedno, »dzisiaj jest najłatwiejszy dzień do przyciągnięcia talentów«, bo jutro będzie trudniej”.

Godbole zauważył również, że nie była to tak naprawdę Wielka Rezygnacja, ale raczej „wielka zmiana”. Ponieważ wyzwania związane z talentami stają się coraz trudniejsze, spójrz wewnętrznie i zapytaj „jak mogę to uprościć?” Zauważyła również, że „Ludzie pracują dla ludzi”, a nie budynki czy firmy. Nie są kierowcami talentów. Sprowadzenie jednej dobrej osoby przyniesie więcej dobrych ludzi.