Melissa i Doug Słodcy zestaw do gry w kręgle

Wyrzucisz strajk ze słodką ofertą Walmart 🎳

Udaj się do Walmart.com gdzie możesz złapać Melissa i Doug Słodcy zestaw do gry w kręgle za jedyne 4,88 $ (zwykle 16,99 $!

10 zabawny zestaw można cieszyć się latem w środku i na zewnątrz! Zestaw zawiera sześć kręgli, łatwą do uchwycenia minikulę do kręgli oraz siateczkową torbę ułatwiającą przechowywanie. 10 zestaw nie tylko pozwoli maluchom na zabawę z dala od ekranu, ale także zachęci do poruszania się, koordynacji wzrokowo-ruchowej, zręczności i umiejętności liczenia!

Melissa i Doug Słodcy zestaw do gry w kręgle

Nie masz pewności? Te recenzje mogą pomóc…

Taki słodki! Większy niż sobie wyobrażałem. Jest taki kolorowy i dzieci go uwielbiają. Mnóstwo rozrywki, zwłaszcza teraz, gdy jest gorąco i jesteś w domu przed żłobkiem. Uwielbiają się nim bawić i dobrze się bawić.


Otrzymałam tę kręgielnię dla mojego 3-letniego syna i wszyscy od razu się w niej zakochaliśmy! Wszystkie elementy są lekkie, tremendous kolorowe i przeładowane słodyczą. Bardzo podoba mi się też to, że nie rysują naszych drewnianych podłóg i że do zestawu dołączona jest torba, w której wszystkie elementy są razem i uporządkowane. Mój syn zabiera go ze sobą wszędzie i świetnie się z nim bawi.


Pierwszego dnia bawiliśmy się tym zestawem. Kolory są kolorowe i sprawiają, że spodoba się nawet młodszym pociechom. Piłkę można łatwo toczyć i pchać lub używać otworów na palce do podrzucania i toczenia. Sześć kołków jest łatwe do ustawienia i przyjemne do przewrócenia. Świetne dla wszystkich grup wiekowych.


Miska naprawdę ZA DARMO tego lata!