Michael Strahan powraca jako gospodarz Piramida 100 000 $ sezon 6, którego premiera 10 lipca w ABC. W nowym sezonie pojawią się nowe celebrytki i ich partnerzy, którzy zmierzą się z nadzieją na zabranie do domu 100 000 USD. HollywoodLife rozmawiało WYŁĄCZNIE z Michaelem o tym, które gwiazdy nadal chciałby zobaczyć w serialu.

Michael StrahanMichael Strahan jest gospodarzem „Piramidy 100 000 dolarów”. (ABC)

“Lista życzeń na wszystko byłaby Brad Pitt, ale wiem, że tego nie zrobi. Brad, jeśli patrzysz, chodź Piramida 100 000 $, facet. Możesz wygrać komuś trochę pieniędzy. Jesteś miłosiernym facetem” – powiedział Michael HollywoodLife na niedawnym spotkaniu prasowym ABC. “Mamy Seinfelddlaczego nie Przyjaciele zjazd? Co powiesz na polubienie Lisa Kudrow, Courteney Coxlub Jennifer Aniston, Matt LeBlanc. Niech ktoś mi da Przyjaciele zjazd. Biorę to w każdy dzień tygodnia.

Premiera szóstego sezonu będzie zawierała m.in Seinfeld spotkanie z Jasonem Alexandrem i Wayne Knightem, które Michael nazwał „wielką sprawą”. Dodał: „Bardzo mi się podobało, że Wiz Khalifa i Ty Dolla $ign byli tam. To było zabawne.”

Russell Peters i Lindsey Vonn pojawi się również na pokazie podczas premiery. Michael zwrócił uwagę, że oglądanie ich „konkurujących ze sobą, a następnie obserwowanie, jak Lindsey wywodzi się z rywalizacji, było naprawdę zabawne. Lubię wszystkich naszych gości, a wielu z nich spotykam po raz pierwszy, a wielu z nich, którzy byli już wcześniej, jak RuPaul, którego po prostu uwielbiam, wnosi tyle energii do serialu,

» Przeczytaj cały artykuł