Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że również Wam się spodoba. Jeśli kupisz rekomendowany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Tak więc według Gen Z, obcisłe dżinsy i części boczne są tak ostatniej generacji. Jeśli to wprawiło cię w zakręcie, nie jesteś sam. Teraz wierzymy, że powinieneś nosić to, co lubisz, ale jeśli chcesz poszerzyć swoją garderobę, wybierz parę dżinsów z prostymi nogawkami. Możesz wybrać luźniejszy lub ciaśniejszy krój, dobrze wyglądają na prawie każdym i są idealną podstawą, z której możesz stworzyć swój wymarzony strój. Naszym zdaniem to najbardziej klasyczny styl denimowy, który przez długie lata zagości w Twojej szafie.

Lekkie sprania, podarte fasony, a nawet dżinsy dla mamy i taty pojawiają się w naszych 18 najlepszych propozycjach. Niezależnie od tego, czy wolisz sztywny, inspirowany stylem vintage krój, czy coś z odrobiną rozciągliwości i luzu, jest dla Ciebie para. Znaleźliśmy dżinsy poniżej 50 USD, a także więcej luksusowych par, które są całkowicie warte popisu. Do tego są dżinsy, które pasują do czterech rozmiarów i po prostu znalazły się na szczycie naszej listy życzeń. Więc na co czekasz? Weź je teraz, zanim znikną!