Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że również Wam się spodoba. Jeśli kupisz rekomendowany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Przy sprzyjającej pogodzie nosiliśmy sandały przez cały rok. Są wygodne i urocze, dzięki czemu każdy strój wygląda świetnie. Jeśli myślisz o wyjściu i chcesz wyjść z kapci, dlaczego nie włożyć sandałów? To sezon, aby wydobyć swoje ulubione pary, a ponadto, dlaczego nie pochwalić się tym uroczym nowym pedicure?

W tej chwili uwielbiamy wszystkie odcienie neutralnych kolorów, z zabawnymi paskami i ozdobami. Dodatkowo odrobina koloru nigdy nie boli. Niezależnie od tego, czy lubisz proste sandały wsuwane, czy wolisz coś nieco bardziej pasiastego, znajdziesz tu buty dla Ciebie. Co więcej, powróciły platformy, więc twoje ulubione letnie sandały prawdopodobnie będą miały obcasy. Mała winda nigdy nie jest zła. Na drugim końcu spektrum mamy chwilę z Birkenstocks i są nowe, bardziej nowoczesne fasony, które każdy miłośnik mody będzie chciał nosić. Jeśli zależy Ci na połączeniu wygody i stylu, musisz je sprawdzić. Nareszcie nadeszła ciepła pogoda, a teraz nadszedł czas, aby zaopatrzyć się w szafę na buty. Po prostu czytaj dalej, aby kupować nasze typy.