Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że również Wam się spodoba. Jeśli kupisz rekomendowany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Za każdym razem, gdy potrzebujesz sukienki koktajlowej, wszystko w twojej szafie nagle wydaje się niegodne. Spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli wybieramy się na zabawną imprezę, to naprawdę wyjątkowe jest założyć nową sukienkę, ponieważ nie byliśmy na tak wielu imprezach w ciągu ostatnich kilku lat. Więc na wszystkie te przyjęcia koktajlowe, w których musisz uczestniczyć w tym sezonie, lub letnie wesela, które wydają się pojawiać, zanim się zorientujesz, dlaczego nie wybrać nowej sukienki (lub dwóch)? Sprawi, że ubieranie się na wyjście będzie o wiele przyjemniejsze.

W tej chwili nasze ulubione sukienki są romantyczne, ale wciąż trochę seksowne. Uwielbiamy również jaśniejsze kolory i nieoczekiwane wzory, aby upewnić się, że jest to interesujące. Dodatkowo iskierki to zawsze dobry pomysł. Uwielbiamy te 14 sukienek, ponieważ są tak wszechstronne możesz iść na każdą imprezę w tych sukienkach i masz gwarancję wejścia. Od seksownych sukienek halkowych po zabawne fasony z piórami i klasyczne czarne sukienki, nie możesz się pomylić z żadnym z tych stylów. Będziesz chciał kupić te typy, zanim znikną!