Kochanie, jesteś fajerwerkiem! Tak, właśnie zacytowałem Katy Perry, która była gwiazdą jednego z corocznych grilli Tabsa z okazji 4 lipca.

W tym roku byłem odpowiedzialny za pokaz sztucznych ogni, co nie jest czymś, co zwykle znajduje się w opisie pracy asystenta kota, ale kiedy asystujesz supermodelce o dużej mocy, uczysz się kilku rzeczy o wielkich pokazach.

Myślę, że najbardziej podobały mu się te święta, ponieważ czerwień, biel i błękit wyglądały naprawdę świetnie z jego futerkiem…

Ale uwielbiał też społeczny aspekt tego, spędzając czas ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi, takimi jak Ryan Reynolds, Ryan Gosling, Ryan Seacrest… W zasadzie wszyscy Ryanowie.

Rosie

Przez wiele lat pracowałem nad 4 lipca, ale teraz, kiedy asystuję Rosie, daje mi dzień wolny. Jest milszym szefem Dam jej to. Ale nie wiem, czy to prawdziwa życzliwość. Myślę, że po prostu chciała spędzić dzień dla siebie na pracy nad swoimi obliczeniami. 🤷‍♀️

Obecnie pracuje nad odkryciem formuły, która pozwoliłaby zmaksymalizować stosunek ilości kota do incredibly hot doga podczas dowolnego grilla 4 lipca… Jej celem jest wykorzystanie nauki, aby osiągnąć maksymalne nasycenie przy minimalnym wysiłku.

W hołdzie Tabs zdecydowała się w tym roku założyć jego projekt kołnierza z okazji Dnia Niepodległości, ale ze specjalnym akcentem Rosie, czerwoną różą na niebiesko-białym kołnierzyku.

Twój przyjazny uzależniony od piękna sąsiedztwa,

Karen