Źródło zdjęcia: Proxima Studio/Adobe Inventory

Jeśli kupisz niezależnie sprawdzony produkt lub usługę za pośrednictwem linku na naszej stronie internetowej, możemy otrzymać prowizję partnerską.

The Amazon Hearth Tv Adhere jest obecnie o 58% niższy od ceny detalicznej 39,99 USD, więc może być cały Twój za jedyne 16,99 USD, oszczędzając 23 USD. Fireplace Stick to świetny sposób na oglądanie wszystkich ulubionych programów i filmów w dowolnym momencie. Obsługuje strumieniowanie 4K i pozwala oglądać, co chcesz z usług, w tym Netflix, YouTube, Primary Online video, Disney+, Apple Tv+, HBO, Pluto Tv set, IMDb Tv i innych.

Kup tutaj Hearth Television set Adhere za 16,99 USD.

Z Fireplace Stickem możesz zrobić tak wiele – możesz uruchamiać treści za pomocą Alexa Voice Distant, możesz oglądać swoje programy w rozdzielczości 4K Ultra High definition, Dolby Eyesight, HDR i HDR10+, a także możesz wybierać spośród 500 000 filmów i odcinków telewizyjnych. Jeszcze lepiej, jeśli jesteś i Członek Amazon Primary uzyskaj nieograniczony dostęp do tysięcy filmów i odcinków telewizyjnych. Co więcej, Fire Stick jest dostarczany z bezpłatną roczną subskrypcją Foods Network Kitchen, która zapewnia Ci pytania i odpowiedzi na żywo z ekspertem kulinarnym i wiele więcej.

ognisty kij

Ponad 766 000 klientów pozytywnie oceniło to urządzenie do przesyłania strumieniowego i nie chcesz przegapić tej oferty, ponieważ nie będzie ona trwać wiecznie. Byłby to świetny pomysł na prezent lub możesz go zatrzymać dla siebie – tak czy inaczej, nie możesz przegapić tej oferty z 58% rabatem, w której zaoszczędzisz 23 USD!

» Przeczytaj cały artykuł