Pacific Mall Tagore Gardens w godnym pochwały wysiłku pobudzenia artystycznej wrażliwości i talentów ludzi zorganizował 12 lipca ekskluzywny jednodniowy warsztat artystyczny „Craft Bound”.

W wydarzeniu wzięło udział aż 250 kreatywnych istot, które wzięły udział w warsztatach i zaprezentowały się w tak zwanym „Creative Catharsis” lub reprezentacji złożonych i odmiennych ludzkich emocji poprzez formę sztuki.

Wydarzenie odbyło się we współpracy z Muzeum Sztuki Kiran Nadar w godzinach wieczornych od 16:00 do 19:00. Edukatorzy Sztuki KNMA łaskawie uświetnili to wydarzenie i przeprowadzili praktyczną sesję z uczestnikami.

Wydarzenie miało na celu promowanie interakcji między artystami z różnych środowisk i stać się kanałem twórczej satysfakcjonującej wymiany i wzajemnego wzajemnego przeżywania.

Artystom spodobało się Clay Modeling, nadając programowi wyraźny posmak artystycznej idei.

Abhishek Bansal, dyrektor wykonawczy Pacific Team, powiedział: Podczas warsztatów pojawiły się i powstały jedne z najbardziej magicznych dzieł sztuki i modeli z gliny, stworzonych przez cudownie utalentowane dzieci i dorosłych. Kreatywni uczestnicy cieszyli się warsztatami, podczas których różne grupy wiekowe, od małych dzieci po osoby starsze, prezentowały swoje niesamowite zdolności artystyczne. Kolorystyka, musujące pomysły i wysublimowane projekcje były znakomite. Dziękuję zespołowi organizacyjnemu i uczestnikom, którzy sprawili, że warsztaty odniosły ogromny sukces.