Podziel się swoimi ostatnimi zakupami produktów kosmetycznych lub odkrytymi na nowo ulubionymi w swojej skrytce (dla tych, którzy mają niski poziom/brak zakupów!), porozmawiaj o planach na weekend i dowiedz się więcej o sobie nawzajem!

Porozmawiajmy!

Podziel się swoimi odpowiedziami w komentarzach!

Ostatnie zakupy/ponowne odkrycia: Palety cieni do powiek Olivia Palermo

Plany weekendowe: Napisz recenzje i wprowadź duplikaty! W poniedziałek będziemy mieć rodzinę, więc w ten weekend chcę mieć dobry początek w przyszłym tygodniu.

Co ostatnio przyniosło Ci ukojenie? Kubuś naprawdę mnie pociesza. Jest bardzo czułym psem i uwielbia się przytulać, więc często się przytulamy, a to naprawdę pomaga mi zwolnić, oddychać i daje radość z trzymania go/obserwowania.

PS — Chcesz regularnie rozmawiać z czytelnikami? Kasy Niezgoda Temptalii gdzie możesz porozmawiać o urodzie, makijażu i nie tylko!

PPS — Sprawdź witrynę naszego męża pod kątem przewodniki po grach wideo — dobrze, jeśli ty (lub ktoś, kogo znasz lub twoje dzieci!) Lubisz gry, w tym krzyżówki oraz Wordle. Dodatkowo pracowałem z mężem przy tworzeniu własnych gier! Możesz sprawdzić nasze gry na Awordyktóry zawiera Podsumowanie (ciekawostki) i Adoptować (odgadnij imię zwierzaka nadającego się do adopcji na podstawie sześciu prób) i Błędnie napisane (zgadnij cytat, zgadując litery).

W tym tygodniu zdjęcie/movie z psami…

Udostępnij zdjęcia swojego zwierzaka Temptalia Animals grupa flickr!