Przyglądamy się odwiecznej koncepcji, że piękno (lub styl) jest bólem na zawsze. Ponieważ w żadnym wypadku nie należy poświęcać wygody i szczęścia na rzecz mody. Czy mogę otrzymać TAK? Świetny. Niestety, mimo to istnieją standardowe przedmioty – szczególnie w dziale obuwniczym – które z natury mają bolesność.

Szczerze mówiąc, prawdopodobnie jesteś dobrze zorientowany w podstawowych trendach obuwniczych, które są szkodliwe dla twoich stóp (hm, niebotyczne czółenka). Ale co z innymi klasycznymi butami, które znajdują się we wszystkich naszych szafach? Aby ocenić konkretne buty, które mogą powodować najwięcej bólu i uszkodzeń, udaliśmy się prosto do eksperta, stukając Benjamin Tehrani z Stopa i kostka Kings Place W Los Angeles.

Co ciekawe, nie tylko doradzał, jakie sylwetki będą sprawiać najwięcej bólu właściwie uszeregował podstawowe buty, które wszyscy posiadamy, od dobrych do wręcz przerażających. Zaintrygowany? Kontynuuj przewijanie, aby sprawdzić listę rankingową zatwierdzoną przez lekarzy (zaczynając od najlepszych na początku) i zobaczyć, gdzie w spektrum znajdują się Twoje ulubione buty. Jeśli chcesz ulepszyć swoją ofertę o niektóre z najlepszych modeli butów, przygotowaliśmy gamę świeżych fasonów, które pasują również do najwygodniejszych kategorii do robienia zakupów.