Szukasz niesamowitego i inspirującego prezentu dla pracowników handlu detalicznego? Retail Doctor ma odpowiedź w tym przewodniku po prezentach na rok 2022. Ale cofnijmy się.

Okazanie pracownikom handlu detalicznego uznania na koniec długiego roku jest ważne. Jednak znalezienie odpowiedniego prezentu może zająć trochę czasu i wysiłku, zwłaszcza jeśli masz ograniczony budżet.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele opcji na każdą kieszeń, które pozwolą Twoim pracownikom uczyć się i rozwijać w swojej karierze.

Kuszące jest stwierdzenie, że pracownicy chcą tylko gotówki.

Ale czy kiedykolwiek poszedłeś kupić coś dla siebie i kiedy wyjąłeś gotówkę, powiedziałeś: „Mój menedżer Carolyn dał nam te rachunki!”?

Nie. Nawet jeśli nazwisko twojego menedżera był Carolyn, nikt nie pamięta gotówki.

Gorzej z kartami podarunkowymi.

Jasne, że łatwo je kliknąć, ale są jak cholera bezosobowe.

Co gorsza, karta podarunkowa do Amazon.

Więc w tym roku rozważ te prezenty, które mówią: „Świetna robota”, a także przyjrzyj się możliwościom, które się przed tobą otwierają. Skończmy z obsesją na punkcie łupów i obdarowywania bibelotami czymś, co naprawdę może zmienić ich przyszłość.

Skorzystaj z tej krótkiej listy, aby znaleźć idealny prezent w ramach podziękowania dla swojego zespołu i powiedz im, jak bardzo doceniasz ich ciężką pracę.

Tych siedem artykułów jest idealnych dla całej gamy Twoich pracowników detalicznych, najlepszych menedżerów i prawie każdej innej firmy.

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi Dale Carnegie

Niektórzy myślą, że to poradnik samopomocy, ale za jedyne 20 dolarów nauczysz się, jak kierować zespołem i sprawić, by ludzie cię lubili. Szczególnie podobają mi się jego instrukcje, jak być liderem, zmieniając postawy i zachowania ludzi bez wywoływania urazy. Ta książka, bardziej niż jakakolwiek inna w swojej kategorii, pozytywnie wpłynęła na więcej trajektorii życia, niż można prześledzić. Upewnij się, że dasz im żółty zakreślacz – będą go chcieli.

Retail Pride autorstwa Rona Thurstona

Tak wielu w handlu detalicznym zaczynało jak Ron, a ja tak zrobiłem, gdy praca na pół etatu doprowadziła do przypadkowej kariery. Jego historie sprawią, że będziesz dumny z wyboru codziennej pracy z publicznością. Podobnie jak w przypadku innych książek, które polecam, jeśli pracujesz z wszelkiego rodzaju zespołami i jesteś dumny z obsługi klienta, za 20 dolarów otrzymasz wiadomość, że jeśli będziesz się tego trzymał, możesz sobie pozwolić na wygodne życie.

Magia myślenia na wielką skalę David J. Schwartz

Mój kumpel był w jednej z pierwszych firm koncertowych A Chorus Line. Spotkałem go po niesamowitym występie. Czemu to przypisał? Cała obsada przeczytała tę książkę i zdała sobie sprawę, że jesteśmy wytworami naszego własnego myślenia. Zrób to dobrze, a niebo jest granicą. Nadal prawda, a 25 dolarów za twardą okładkę to okazja.

Subskrypcja Raportu Robba

To miesięczna subskrypcja niektórych z najlepszych samochodów, biżuterii, odzieży i nie tylko. Roczna subskrypcja zwróci ci 100 dolarów, ale świat, który otwiera przed czytelnikiem, to świat bogactwa, piękna i rozważania, co jeszcze można osiągnąć. Bonus, jeśli ich klienci kupią takie przedmioty.

CZYSTE członkostwo

Masz kupca lub sprzedawcę, który dużo podróżuje? Za około 200 USD rocznie możesz im podarować przepustkę prędkości na prawie każdym lotnisku. To ważne, jeśli latają z lub do hubów takich jak Newark, tak jak ja. Podczas gdy podróżowanie na wakacje może być trudne, rozwiązanie biometryczne CLEAR przeprowadzi Cię przez TSA w ciągu kilku minut.

Noc w 5-gwiazdkowym hotelu

Sprawdź w serwisie TripAdvisor lokalne miasto i znajdź najlepszy hotel, a następnie kup najlepszego pracownika na noc lub dwie z wyżywieniem (bez alkoholu za grosze). Pamiętaj, aby zaparkować samochód, korzystając z usług parkingowego. Ty wybierasz doświadczenie, ale na początek liczysz 500 $.

Lot pierwszą klasą do dużego miasta

łatwo powiedzieć – to ten sam samolot, po co dodatkowo płacić tak jak można powiedzieć to ten sam hotel i zostań w schowku na miotły na Bermudach. Pokazuje to latanie pierwszą klasą przez ponad 4 godziny przestrzeń i obsługa robić różnicę. Chcesz, żeby było jeszcze lepiej? Daj parę bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów. Wolę Bose za około 200 USD, ale masz opcje. Możesz nawet zapewnić to na podróż na targ. Ceny mogą się znacznie różnić, więc wylicz 1000 USD. Za duży wydatek? Powiedz im, że podwyższysz ich następny lot wakacyjny do pierwszej klasy.

Inną opcją może być ulepszenie torebki, telefonu lub czegoś, na co być może musieli się zdecydować, w porównaniu z produktem lub doświadczeniem, którego chcą. Osiągasz to pod pozorem wspólnego robienia tajemniczego sklepu, aby zobaczyć, jak działają inne sklepy.

Jeśli chcesz dać jedną z tych sugestii wraz ze zwykłym prezentem pieniężnym, to również działa, o ile gotówka nie jest samodzielnym prezentem. Spraw, aby prezent był niezapomniany, wpisując książkę lub dodając osobistą notatkę dotyczącą subskrypcji.

Z którymkolwiek z tych prezentów Twoi pracownicy rozpoczną nowy rok z poczuciem, że zostali docenieni i podekscytowani tym, co ich czeka.

A jeśli chcesz dać swoje biznes świetny prezent, sprawdź moje szkolenie dotyczące sprzedaży detalicznej online SalesRX. Począwszy od 500 USD, otrzymasz dokładne kroki, aby przekonwertować więcej obserwatorów na kupujących i więcej kupujących na wyższy średni czek. Po prostu przejdź do SalesRX.com

Dowiedz się więcej o SalesRX

Leave a Reply