Walmart otworzył centrum realizacji e-commerce w Shippensburgu w Pensylwanii.

Centrum, przy 1410 United Travel, przechowuje miliony artykułów sprzedawanych na Walmart.com, a także artykuły wysyłane przez Walmart Fulfillment Companies, usługę detaliczną dla zewnętrznych sprzedawców e-commerce, zgodnie z komunikatem prasowym.

„Jesteśmy podekscytowani dodaniem tego najnowocześniejszego centrum logistycznego i zwiększoną szybkością wysyłki, jaką zapewni naszym klientom. Szczególnie w okresie świątecznym tuż za rogiem”, Karisa Sprague, starszy wiceprezes ds. operacji sieci realizacji, Walmart US, powiedział w komunikacie. „Jestem dumny z tego, jak nasz zespół Shippensburg zebrał się i już odgrywa aktywną rolę w lokalnej społeczności”.

Z wykwalifikowaną pulą talentów, dostępem do głównych kanałów transportowych i przyjaznym dla biznesu środowiskiem w Pensylwanii, Shippensburg był naturalnym wyborem dla tego obiektu, zgodnie z komunikatem.

„Nie mogę się doczekać pozytywnego wpływu tego zespołu i obiektu na area Południowej Pensylwanii i klientów Walmart na północnym wschodzie” – powiedział w komunikacie Josh Michaliszyn, dyrektor generalny Achievement Centre #7380, Walmart US. „Bardzo się cieszę, że mogę świętować 10 niesamowity obiekt wraz z członkami naszej społeczności i naszymi współpracownikami, którzy będą odgrywać ważną rolę w obsłudze naszych klientów”.