ZDROWIE I AMP PIĘKNO

1 lipca 2022 | przez Biuletyn Detaliczny

Walmart ma przejąć firmę Memomi zajmującą się technologiami optycznymi w rozszerzonej rzeczywistości, ponieważ chce wzmocnić swoje zaangażowanie w beztarciową i wielokanałową opiekę optyczną.

Od 2019 r. firma Memomi umożliwiła pomiary cyfrowe wszystkim klientom Walmart i Sam’s Optical w ponad 2800 centrach Walmart Eyesight Center i 550 klubach Sam’s. Firma pomaga również klientom wirtualnie „przymierzać” okulary w czasie rzeczywistym.

Walmart powiedział, że przejęcie stanowi kolejny krok na drodze do zapewnienia zintegrowanej, wielokanałowej opieki zdrowotnej.

David Reitnauer, wiceprezes ds. usług specjalistycznych w Walmart Health and fitness & Wellness, powiedział: „Klienci szukają dostępu do opieki cyfrowej, w swoich domach, a kupowanie okularów nie jest wyjątkiem. To przejęcie wspiera naszą misję zdrowia i dobrego samopoczucia, polegającą na zapewnianiu dostępnej opieki społecznościom, którym służymy”.

Oczekuje się, że przejęcie zakończy się w nadchodzących tygodniach, kiedy pracownicy Memomi dołączą do organizacji Walmart World wide Tech.

Cheryl Ainoa, starszy wiceprezes ds. nowych business i wschodzących technologii w Walmart World Tech, dodała: „Cieszymy się, że możemy powitać zespół Memomi w Walmart i dodać jego możliwości do naszej wiodącej technologii rzeczywistości wirtualnej, która zmienia wrażenia detaliczne naszych klientów i członków”.

Wyślij 10 artykuł do znajomego

Aby korzystać z tej funkcji, musisz być zalogowany.

Zaloguj się tutaj