Zainteresowanie upadkiem Sneakerboy Group rośnie, a administrator otrzymał już 36 wyrazów zainteresowania.

Sneakerboy, który sprzedawał ekskluzywne obuwie i odzież streetwear, w tym luksusowe markowe trampki za ponad 1500 dolarów, wszedł do administracji 1 lipca, a Stephen Dixon z Hamilton Murphy Advisory został mianowany administratorem.

Dixon powiedział na pierwszym spotkaniu wierzycieli, że administratorzy przyjmą oferty na biznes do poniedziałku (18 lipca) po przygotowaniu i rozesłaniu memorandum informacyjnego o stanie przedsiębiorstwa.

Dixon powiedział, że zainteresowanie potencjalnym przejęciem zagrożonego biznesu pochodzi od „szeregu międzynarodowych i australijskich stron z szerokiego spektrum branżowego”.

Po poniedziałku administratorzy wytypują kandydatów, którzy zostaną zaproszeni do złożenia wiążącej oferty nie później niż 25 lipca.

Powiedział zgromadzeniu wierzycieli, że obowiązki pracowników i klientów są kluczowym elementem wszelkich rozmów z potencjalnymi nabywcami grupy.

„Doceniamy i rozumiemy obawy wszystkich interesariuszy Sneakerboy Group, zwłaszcza pracowników i klientów”, powiedział Dixon. „Nadal pilnie przyspieszamy proces administracyjny, ponieważ uważamy, że optymalnym wynikiem dla wierzycieli i firmy jest nowy właściciel”.