Wiesz, że chcesz Dyson. Niezależnie od tego, czy kupujesz bezprzewodowy odkurzacz, czy wentylator z wieżą oczyszczającą powietrze, brytyjska marka jest pierwszą, która przychodzi na myśl. Czemu? Ponieważ jest najlepszy w branży – to proste. Cholera, mówimy o firmie, która postawiła laser w głowicę czyszczącą odkurzacza, V15 Detect, dzięki czemu sprzątanie jest bardziej jak gra wideo niż praca powodująca jęk. Jedyną barierą wejścia do domu z produktem Dyson są ich wysokie metki (ale hej, dostajesz to, za co płacisz).

Na szczęście marka prowadzi obecnie a wyprzedaż letnia, podczas której możesz zaoszczędzić do 200 USD na wybranych produktach, które zdobyły nagrodę Home Award. Skorzystaj z tej oferty i w końcu zdobądź V8 Absolute, na który patrzyłeś, lub zanurz się w świecie oczyszczaczy powietrza. Dyson ma również oferty na swoją nowość Wykrywanie V12— który zawiera dodatkowe 100 USD zniżki na wolnostojącą stację dokującą i dodatkowe dodatki o wartości 70 USD — a także bezpłatne prezenty przy zakupie narzędzi do włosów. Lepiej jednak nie odkładać tego zadania: wyprzedaż kończy się 31 lipca.

Wszystkie produkty prezentowane na GQ są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednakże, gdy kupujesz coś za pośrednictwem naszych linków detalicznych, możemy otrzymać prowizję partnerską.