Jestem pełna cukru, więc słodkie perfumy gourmand nie są dla mnie. Wszystko słodkie staje się słodsze i nie mogę tego znieść.

Wiele lat temu byłam na imprezie perfumeryjnej i wszyscy podawaliśmy sobie tę samą butelkę perfum i spryskiwaliśmy nią siebie. Pani, obok której siedziałem, zapytała, czy może to na mnie wyczuć i porównała to z tym, co pachnie na sobie. Rzeczywiście, perfumy na moim ramieniu miały wyraźne nuty karmelu, podczas gdy jej nie.

Zauroczyła mnie mała próbka Zoologist Bee, która nosiła się tak inaczej niż spray, który mam tutaj. Kiedy przetarłem próbkę na grzbiecie dłoni, dostałem kwiaty (kwiat pomarańczy, mimoza) i wosk pszczeli, bogaty i interesujący. Ale kiedy spryskałem się tym, dostałem przedawkowanie słodkiego miodu, który wydawał się coraz bardziej mdły na mojej skórze, gdy się rozgrzewał. W najlepszym razie nie jestem miłośnikiem smakoszy, a to bardzo słodkie perfumy.

Ludzie mówili mi, że zaschnięcie jest tym, co sprawia, że ​​wracają… imbir i wanilia, tonka i benzoina… ale wszystkie są słodkie i tworzą efekt końcowy, który jest tak słodki, że sprawia, że ​​tył mojego gardła jest suchy i swędzący. , sprawia, że ​​mam ochotę na wodę i prysznic.

Ale jeśli lubisz słodkie perfumy, ten jest dla Ciebie, a Zoolog nadal tworzy ciekawe perfumy.

Przyjazny dla druku, PDF i e-mail